Život je boj, tak bojuj!

18. srpna 2007 v 7:27 | Havran pírko:) |  Pochodeň

Život je boj, tak bojuj!

Téma, které je alespoň pro mně sporné! Teď chvilka zamyšlení! Jistě má každý určitý bod, ve kterém jeho schopností ochabují! Možná nepřítel, rozmazaná budoucnost, beznaděj, ale to vše nás tíží a stahuje ke dnu! Každý den se s ním utkáváme. Dodáváme si odvahu, ale když se s tím problémem stojíme tváří v tvář, ta odvaha a bojovnost zmizí! Možná bychom si měli uvědomit, že život je příliš krátký na to, abychom stihli všechno říci, vykonat... Vzpomeňte si, jak často jste chtěli jít určitou trasou, ale něco Vás odradilo a Vy jste odbočili! Ale vždyť my si neuvědomili, že život běží dál a není třeba se obávat či kvůli někomu něco měnit!

Povídám o tom, píši, ale sama nejsem lepší než kdokoli z Vás! Možná jsem si to uvědomila dřív, ale na počátku jsem s touto vědomostí nic nedělala, nevyužila jsem ji a to byla chyba! Náš život je plný chyb, ale ty nás učí! Každý pád, který nás zraní nás má vlastně vést dál! Občas je to taková rána, že jsme na dně, ale vždyť se od toho dna můžeme odrazit! Nebo si také vzít život, ale nebyl by to oddech, neskončilo by něco zbaběle? Byl by to jen útěk! Nechci v žádném případě kritizovat lidi, kteří se o to pokusili, každému z nás, to občas probleskne hlavou! Mám ráda tmu, samotu, mohu do ní schovat část sebe, právě, tu kterou nechci ukázat ostatním!
Všichni máme problémy i já! I když se občas zdá, že jsem blázen, že nemám ponětí co to problém je! Ale naučila jsem se nic nedát znát a tu bolest a žal ukryt nejhlouběji do svého srdce porazít tím své protivníky a že je to pěkně nevyrovnaný boj! A tolik vyplýtvaných sil!
Nikdo z nás neví zda se nám to vyplatí a stojí to za to, ale zbývá snad něco jiného? Pořád nás může pohánět to, co se nám povedlo! I když si fixujeme jen to zlé; to, s čím jsme se znemožnili! Někdy nám došla síla, ale máme něco v čem jsme dobří, nemusí to vědět ti kritici okolo, ale my to máme a to nás drží! A ať si říká každý kdo chce co, chce, uráží nás, i když my jsme mu mnohokráte pomohli, ale vždy ten dotyčný bude s prominutím ten blbec, ono se mu to pěkně vrátí!
Takže ukažme všem, že nejsme ty trosky, ale lepší než oni! Před námi jsou silné osobnosti, víme my však co za ,,trosky´´ jsou ve skutečnosti, hm?!?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama