Jak si užít prázdniny

18. srpna 2007 v 7:14 | Havran pírko:)

Jak se užít prázdniny...

Zaručený recept neexistuje! Vymetání diskoték a barů není vždy řešení. Jsem sice taky trochu šílená, ale znám hranice.... Možná, že nejde o ,,užití´´ prázdnin, ale hlavně o to, abychom měli něco, na co můžeme rádi vzpomínat! Z čeho máme dobrý pocit! Třeba já mám před sebou poslední rok školy a moc vzpomínek (tedy těch hezkých vzpomínek) nemám.... Strašně moc mi bude chybět prostředí, ale lidé v ní ani ne! Tedy zaleží na tom, koho mám na mysli... Ale konec nostalgie!
Musíš dát každému dni šanci, aby se stal nejkrásnějším dnem ve tvém životě (praví jeden citát)... Občas je to těžké, osud si umí vybrat krutou daň, ale stále musíme věřit a rvát se o každou minutu, hodinu, den....

Jak může být svět krásný ve světě plném závisti, nenávisti, záště??? Může, čisté srdce a mysl si najde cestu, možná, že ne hned, ale najde! A jak toho dosáhnout??? Musíme najít sami sebe, svou podstatu, něco, za co můžeme bojovat... Není to lehké, může to trvat i rok a více, ale výsledek stojí za to!!!
Pamatuji si jednoho člověka-jáhna, který opravdu rozdával radost kde mohl, kus sebe samého... A nejvíce mi uvízl v hlavě citát : Nejdůležitější chvíle je ta, která nastala, nejdůležitější člověk je ten, který sedí vedle tebe.
I já teď vím, že za každou chvíli stojí za to bojovat, že vše má smysl. Jako nesmysl mi připadá vzdát se, protože něco nejde nebo neklape. Zkrátka to mělo být a já si z toho odnesu zkušenost a vím, že všude je skryta krása a poselství a je jen na nás, kdy nejdeme to poselství a krásu sami v sobě....
A jen tak pro některé jednotlivce nepropaguji tady žádnou víru, ale jen svůj názor a zamyšlení, které není odnikud opsané... A myslím, že takové ,,uzrání a objevení´´ klíčí v každém z nás!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama