Kocovina

18. srpna 2007 v 7:37 | Havran pírko:) |  Pochodeň

Kocovina

Téma pro tento čas vyšité! Většina z Vás jistě kocovinu měla. Někdo ji snáší lépe, jiný hůře! Já se zatím setkala ze třemi typy kocoviny! Trochu jsem si je pojmenovala! Ta první je fázová, druhá abstinenční a třetí pijácká. Následně rozeberu;)

Fázová. Z jakého důvodu fázová? Většina postupů má více částí! A tudíž je u většiny samozřejmé, že v první části se to trochu přežene s pitím, pak se jde v náladičce spát a po probuzení se začne projevovat ta část dálší - fázová... Někde hodí tyčku nebo vydrží většinu času dřepět u sociálního zařízení, automaticky je jim po celý den špatně! Žádné jídlo do sebe rozhodně nedostanou, pražádnou kloudnou činnost taky neučiní a jejich nálada není zrovna špičková, ale co po nich můžeme chtít?!?
Abstinenční! Tak tito človíčci se proberou ve skvělé náladičce! Na včerejší akcičku zavzpomínají s úsměvem, eventuelně něco provedou a jsou schopní jako každý den udělat vše, co je třeba! No nikdo by neřekl, že včera tak řádili!!! :D

A je tu pijácká! No, je jim trochu šoufl, ale většinou když se probudí, tak v nich kapka alkoholu zůstane! Trošínku je třeba pobolívá hlavinka, ale tito šílenci mají přesvědčení, že čím si kocovinku přivodili, tím ji odkáží do patřičných mezí, takže vyrazí na další akci nebo si další smršť dopřejí sami! =D

Toť popis tří stavů, s kterými jsem se u různých lidí setkala! Ale pozor, tyto stavy se dají překvapivě i střídat! A to je holá pravda přátelé! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama