Září 2007

*Ikonka1*

29. září 2007 v 23:40 | Havran pírko:) |  Aktuality

Kód:


*Ikonka2*

29. září 2007 v 23:25 | Havran pírko:) |  Aktuality

Kód:

Havranní svět

29. září 2007 v 22:42 | Havran pírko:) |  Má maličkost:)

O mně;)
...info

Má neustálá filozofie:)
...protkaná s momentálními pocity, kouzlem okamžiku a kus sebe samé:)

Pár vzpomínek
...na pár chvil

Automatický radar

29. září 2007 v 22:30 | Novinky.cz |  Zaujalo mě...

Dopravní hříšníci, které při překročení povolené rychlosti vyfotografuje automatický radar, už vymysleli řadu způsobů, jak se vyhnout placení pokuty. Ten zřejmě ,,nejlepší´ napadl v červnu 22letého řidiče z rakouského Rankweilu.


Pár vzpomínek na Kroměříž a mou školu v ní!

29. září 2007 v 3:38 | Havran pírko:) |  Pár vzpomínek=)
Ano, i já bych se překvapivě chtěla ohlédnout za pěti lety v mé škole v Km, a přesto, že jsem toto město neměla zrovna dvakrát v lásce a školu též, přirostla mi k srdci i s lidmi, co byli v ní!

Začátek nebyl moc optimistický… Každodenní čekání na autobus, ve městě jsem se nevyznala vůbec, jako naivní osůbka přicházela o své ideály a ,,zkazila´´ jsem se, jak praví babička=) Setkala jsem se se šikanou, odvrácenou tváří a musela se naučit spoléhat jen sama za sebe… Zklamala jsem se v lidské důvěře, poznala bezpráví, ale nebýt této školy, nebyla bych schopná přežít dál! První tři roky nebyly zrovna růžové a nerada bych vzpomínala na to zlé, toho ještě bude dost! Ale řekněme, že v tom období, jsem alespoň kapku zapadla do kolektivu, lépe řečeno, naučila se bránit… I když mě čekaly dvě operace vazu, a přišla o tři měsíce, co patřily k těm posledním, je mi jich i celkem líto! Ty zajímavé rozhovory, hlášky s holkama(A kde je vlastně brácha?Šel pro med do jednoty, víte jak je dobrý?//Sex je pro děcka, dospělý chlastaj!/Zdar a sílu, najdeš v pívu//Tož Ivíí//Hups//)… Nezapomenu na mé slohovky o hokeji(děvčata to musela povinně vyslechnout), pití slivky na záchodě, čeky a průchody pod mostem, chození k hájovně a buzerplacu, nadávání (nejen) na komunisty(Všichni chlapi jsou hnusný komunistycký prasata:D), kapka rasismus(kurva černá:D), nacismu.... Naše akce byli nej! Třebas Maru s Ivu dělaly čurbes, tak si je paní učitelka Čechová(což je výborná kantorka) vyvolal k tabuli a měli zapříst nějakou diskuzi, načež jsem se k nim záhy přidala a začala úvahou, že skinheady lidi odsuzují, od nich jsme se dostali k rasismu, nacismu atd a tohle téma nám vydrželo celou hodinu a půlku velké přestávky... Bo to nenápadné šeptání v hodině, když bylo naprosto hrobové ticho:,,Hej, jdeš si zapálit?´´ a po pár minutách prohlásit:,,Ne, já nekouřím, to mama!´´:D Bo Georgesova otázka v hodině matiky, když se učitel ptal jaký je výsledek a Georges se přihlásil a vypravil ze sebe:,,Pane učitele, co je to přefiknout?´´ To bylo moc!=D