Pár vzpomínek na Kroměříž a mou školu v ní!

29. září 2007 v 3:38 | Havran pírko:) |  Pár vzpomínek=)
Ano, i já bych se překvapivě chtěla ohlédnout za pěti lety v mé škole v Km, a přesto, že jsem toto město neměla zrovna dvakrát v lásce a školu též, přirostla mi k srdci i s lidmi, co byli v ní!

Začátek nebyl moc optimistický… Každodenní čekání na autobus, ve městě jsem se nevyznala vůbec, jako naivní osůbka přicházela o své ideály a ,,zkazila´´ jsem se, jak praví babička=) Setkala jsem se se šikanou, odvrácenou tváří a musela se naučit spoléhat jen sama za sebe… Zklamala jsem se v lidské důvěře, poznala bezpráví, ale nebýt této školy, nebyla bych schopná přežít dál! První tři roky nebyly zrovna růžové a nerada bych vzpomínala na to zlé, toho ještě bude dost! Ale řekněme, že v tom období, jsem alespoň kapku zapadla do kolektivu, lépe řečeno, naučila se bránit… I když mě čekaly dvě operace vazu, a přišla o tři měsíce, co patřily k těm posledním, je mi jich i celkem líto! Ty zajímavé rozhovory, hlášky s holkama(A kde je vlastně brácha?Šel pro med do jednoty, víte jak je dobrý?//Sex je pro děcka, dospělý chlastaj!/Zdar a sílu, najdeš v pívu//Tož Ivíí//Hups//)… Nezapomenu na mé slohovky o hokeji(děvčata to musela povinně vyslechnout), pití slivky na záchodě, čeky a průchody pod mostem, chození k hájovně a buzerplacu, nadávání (nejen) na komunisty(Všichni chlapi jsou hnusný komunistycký prasata:D), kapka rasismus(kurva černá:D), nacismu.... Naše akce byli nej! Třebas Maru s Ivu dělaly čurbes, tak si je paní učitelka Čechová(což je výborná kantorka) vyvolal k tabuli a měli zapříst nějakou diskuzi, načež jsem se k nim záhy přidala a začala úvahou, že skinheady lidi odsuzují, od nich jsme se dostali k rasismu, nacismu atd a tohle téma nám vydrželo celou hodinu a půlku velké přestávky... Bo to nenápadné šeptání v hodině, když bylo naprosto hrobové ticho:,,Hej, jdeš si zapálit?´´ a po pár minutách prohlásit:,,Ne, já nekouřím, to mama!´´:D Bo Georgesova otázka v hodině matiky, když se učitel ptal jaký je výsledek a Georges se přihlásil a vypravil ze sebe:,,Pane učitele, co je to přefiknout?´´ To bylo moc!=D


Myslíte, že nevydrží pomazánka půl roku na reflektoru nad katedrou? Ale ano, jako každý den se opakoval nálet s Mariňákem na Ivet(Ivííí, dej mi napít) a Maru zjišťovala, s čím, že ten chléb Ivet je namazán a skončil no, někde jinde... Nebyl jediný, například já sem přišla na to, že když se namočí toaletní papír, drží dobře na stěně! Nakonec byl na každé toaletě snad dva měsíce?:D Ve třídě též! Květiny byli plesnivé, díky našemu speciálnímu hnojivu, ehm, tedy rajčatům z baget:D Řeknu Vám to jinak, byla jsme nejhorší třída, drzá na kantory, nevěděli co s námi, ale nám to rozhodně nevadilo! Dokázali jsme šnupat i Tang, smrkat do miniaturních lístečků z křáku, skákat ze dvou metrů s poznámkou: Neboj, maximálně se zabiju(viď Ivet:D) Vlezli jsme snad všude, dělaly téměř vše a já na to období rada vzpomínám! Konec byl nejlepší! Zvláště nezapomenutelný výlet! Přidám fotky a porozprávím dál, na ten nejde zapomenout! A snad celý blog by nebyl schopen popsat ty jedinečné zážitky, proto ,,zvěčním´´ alespoň pár a s radostí jim věnuji pár článků! Hlavně ráda vzpomínám na akademii a večer u Beth! Dala se vodárna, pustili Burlaci a jelo se! Hodně zajímavý večer a ještě zajímavější rozhovor! A ráno, každý pospíchal do školy a já domů se vyspat!:D A poslední den? Myslíte, že jsme se loučili? Ne ještě se málem pohádali, vůbec se nerozloučili, nikdo si to neuvědomil a tak to bylo nejlepší! Bordel jsme dělali a bordelem jsme naši éru i uzavřeli! Zlatou éru! Nemohu jinak, než přidat fota nás děvčat, když jsme se fotily na naše třídní tablo a pár snímku již obsažených v článku, zobrazující naši třídu a okolí školy:D Kvalita žádná, ale nádherné vzpomínky!
Zleva:Marina, já, Anderjsa, Ivet, Šáruš... Beth k mé smůle chyběla:(


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama