Platí rovnice spokojenost = atraktivita?!

24. března 2008 v 23:05 | Havran pírko:) |  Pochodeň
Ranní světlo je stále jasnější, noc přichází později a později.. Blíží se jaro předcházející létu - času brzkých úsvitů, travin v ranních hodinách skropených rosou, dlouhých teplých večerů. Ale také vln nesnesitelného horka, nekonečných zácp, dusna. Sotva mnohé ženy (ale i muže) opustí jarní únava (a nemusí to být jen ta), nastane velký splín:,,O můj bože, jak já to vypadám! Zase sem přibrala, takhle nemůžu vyjít ven!´´ honí se mnohým hlavou. Tak, jak se někteří těší až se konečně zbaví otravných bund, jiní se toho okamžiku děsí. Nastoupí do vlaku hladovek, následného přejezení a skončí pocitem zoufalství. Pocitem méněcennosti. Avšak mnohdy jsou to ženy atraktivní, krásné, jen pod tlakem společnosti neměly možnost svou krásu poznat či ji nikdo dosud neocenil. Vím, občas je těžké se obdobně necítit ve společnosti schopnější, dle našeho úsudku atraktivnější kolegyně. Zapomínáme ovšem na malý, ale podstatný detail - to co sluší slečně úžasné nemusí lichotit mým křivkám a naopak (v čem vypadám já božsky by ona slečna nemohla ani vyjít). Mít stejné partie jako slečna úžasná nebyla byste ničím zajímavá a Vaše postava též. Chcete-li opravdu něco změnit, začněte první u sebe!
Zamyslete se. Hladovku ani dietu nelze držet věčně a proč se týrat? Nezasloužíte si být hladová, nešťastná, neatraktivní? NE! ZMĚŇTE TO!
  • Zbavte se kouření, pravidelných pijáckých dýchánků, povánočních diet. Svůj osud si řídíte sam(a) a tak, jak se chovejte ke svému tělu, ono prozradí na Vašem zevnějšku.
  • Projděte se večer místo cigárka před spaním. Zatančete si sama pro sebe.
  • Pečujte o sebe kvalitní kosmetikou.
  • V neposlední řadě jezte zdravě. Ne málo či samou zeleninu, ale vyváženou, pestrou stravu. Všeho s mírou, občas nějakou tu sladkost…
  • Stále obdivujete ty úžasné boty a čekáte zda se Váš přítel uráčí a koupí Vám je k narozeninám? Udělejte si radost sama!
  • Najděte si čas sam(a) pro sebe. A neoponujte, že jste až příliš vytížená(ý). Zhodnoťte, co je opravdu důležité! Je záležitost skutečně neodkladná?
  • Prospěte se…
Možná se Vám to zdá jako idyla, ale tak by měl vypadat náš život. Ne jen studium, práce, děti, domácnost, rodina, přátelé. Kolikrát jste si musela pomoci sama? Vězte, že i rodina (přátele) to jednou na chvíli zvládnou sami… Tím se k nim neobrátíte zády. Naučte se říkat NE dřív než Vás to naučí život. Změnu zpozorujete snad za měsíc, snad za dva, ale budete to Vy! Odteď pro Vás neexistují žádné diety, hubnutí, výčitky. Žijte naplno! To bude ta změna, kterou očekáváte. To, po čem toužíte, jen za tím neuháníte přímočaře. Mějte rád(a) sam(a) sebe. To je to je to tajemství spokojeného života. To čarovné vyzařování - atraktivita (to způsobuje spokojenost sam(a) se sebou).
Přeji Vám mnoho zdaru v novém životě!
Vaš Havran:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama