Plňme si své touhy. Stojí to za to!

25. března 2008 v 19:50 | Havran pírko:) |  Má neustálá filozofie:)
Vinšuji Vám krásný podvečer (leč chmurný, ale přeci jen příjemný)
Pracovní týden se k zítřku překulí do druhé poloviny a ač je více měně v počátcích, nesmírně se těším na jeho závěr. Nemohu si pomoci, ale vždy když sedím nad hrnkem kávy, nedají mi klidu proudy myšlenek. Co mi mohou přinést? Na to si v tuto chvíli netroufám odpovědět.
Je dobré přemýšlet, avšak ne rozpitvávat všechny své skutky… Pravda, nad některými se usměji, jiných lituji, ale také si uvědomuji, že i když se jich střežím, nevědomky je zopakuji:) Lidé jsou sice brilantní herci (to je naučí život sám), svým pocitům se však i přes snahu neubrání. Proto tedy otázka:,,Má smysl své touhy (nejen skryté) potlačovat a říkat si ´co kdyby´ či jim dát volnost a později litovat?´´
...tak, teď se ve mně probudil bojovník! Plňme si své touhy, později jich třeba i litujme, ještě za delší čas se jim smějme!? K čemu je nám život? Abychom v něm svou podstatu dusili či chybovali, následně se poučili a šli zase dál? Jsem pro druhou možnost. Vždyť co je horší než nejistota? Bojujme za své touhy, bojujme za svůj názor, bojujme o své místo v životě a nestane se, že bychom nezvítězili (vytrváme-li v tuhém boji). DO ÚTOKU!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama