Aktuality

*Pro všechny návštěvníky blogu*

24. prosince 2007 v 23:44 | Havran pírko:)

Diskuzní fórum

22. října 2007 v 8:58 | Havran pírko:)
Jak jste si jistě všimli, před krátkým časem zde bylo založeno diskuzní fórum, na kterém se můžete vyjádrřit nejen o blogu.. Těším se na Vaše příspěvky a přeji hezký den!

*Ikonka1*

29. září 2007 v 23:40 | Havran pírko:)

Kód:

*Ikonka2*

29. září 2007 v 23:25 | Havran pírko:)

Kód:
!Cella slaví svátek!

18. srpna 2007 v 21:56 | Havran pírko:)

*Dnes slaví svátek jeden hodně milý človíček a já nemohu jinak,
než mu věnovat alespoň článek a v něm přání!*

První spřátelený blog

18. srpna 2007 v 21:50 | Havran pírko:)

Jsem nesmírně ráda, že jsme se mohly spřátelit s Cellou! Má opravdu zajímavé a nápadité stránky, které pravidelně aktualizuje! Nejen my na ně rády zavítáme a strávíme na nich spoustu času! Shlédněte sami její podmanivé stránky ,,Sweet Dreams´´. Na důkaz spřátelení jsme si zhotovili pakt:D Tento nádherný s její nesmírně inteligentní malamutkou Conny jsem dostala od Celly!

Máme návštěvní knihu:) Díky Cello!

18. srpna 2007 v 21:50 | Havran pírko:)
*Před pár dny jsem si ji na přání Celly aktivovala
a tímto způsobem jí chci za tento skvělý nápad poděkovat!*

Začínáme:)

18. srpna 2007 v 6:42 | Havran pírko:)

Zdáreček!!! Už teď se preventivně omlouvám za chyby, které se určo najdou.... Tak co sem časem přidám, hned toho moc nebude... Tak třeba něco o aktuálních filmech, skupinách a vejde se sem i sport... Jestli by chtěl někdo něco vědět o mě, tak jsem celkem normální šílenec, kterého zajímá co se kolem něho děje, i když to tak občas (převážně) nevypadá, ale co už nadělám.. Bere mě hokej, cyklistika a ráda si skouknu nějaký film nebo si pustím dobrou muziku (rock, metal). I když by to spoustu lidí neřeklo, ale ti kteří mě znají by souhlasilo, že když mám náladu sem tak trošku...........no, divoká:) Třeba se to časem projeví... Uvidíme... Ale nebudu předbíhat a radši začnu pomalu, ale jistě něco dělat a doufám, že nezklamu a víc to tu rozjedu... No a možná někoho pobavím...

Na Nový rok s velkou slinou, zkuste štěstí pod peřinou! :D

29. prosince 2006 v 13:17 | Havran pírko:)
Nešťastným štěstíčko, nemocným zdravíčko, chudým konto mastné a všechny dny jen šťastné, slepým světlo, zmrzlým teplo a teplým - aby se to v hlavě přeplo! Ne, za ten poslední verš se omluvám, toto přání se mi líbilo, ale teď jsem si uvědomila, jak si lidé dělají legraci z menšin, které neznají! Ale ty lidé jsou stejní jako my, mnohdy chytřejší než kdejaký heterosexuál! Zajímalo by mě, který s prominutím ,,kokot´´ vymyslel toto rozeznání IQ! Ví snad někdo jak byl orientovaný Einstein, Stalin či Komenský? Nebo vtipy o blondýnkách! No, jak čas běží, lidé s těmito hláškami jsou čím dál tím trapnější, dojde jim to někdy?!? Ale zpět k Novému roku!:D

Kouzelné dny Vánoční!

29. prosince 2006 v 12:35 | Havran pírko:)
Opožděně, ale přece!

Svátky skončili a já Vám ani pořádně nepopřála! No jo, tento rok jsem ty gratulace odflákla, ale ostatní taky! :D Tak co bych se snažila! :D Ne, už je sice po svátkách, ale vraťme se alespoň na chvíli do Vánoční atmosféry!!! Přece jen někdo má tyto svátky rád a těší se na ně celý rok! ;)
 
 

Reklama