Členové kapely R+

Členové kapely

18. srpna 2007 v 6:45 | Havran pírko:)
Till Lindemann-zpěvák kapely Rammstein
Narození: 4.1.1963 (Leipzig)
Místo v kapele: zpěv
Předchozí kapela: First Arsch
Till Lindemann neměl zrovna lehké dětství. Vyrůstal se svými rodiči a o 6 let mladší sestrou. Jeho rodiče byli umělci, rozvedli se, když byl ještě malý a jeho otec se znovu oženil, když bylo Tillovi 12 let. Má dvě dcery, jednu z nich Nele vychovával sá m téměř 7 let. Bydlí v Berlíně ve čtvrti Prenzlauer Berg.
Till Lindemann má rád umělce Marylina Mansona, ale poslouchá i klidnější hudbu. Byl evropským šampiónem v plavání.Richard Kruspe Bernstain
Narození: 24.6.1967 (Witteberg)
Místo v kapele: kytara
Předchozí kapela: Orgasm Death Gimmick
Když byl malý, jeho rodiče se rozvedli, žil s matkou a nevlastním otcem. Pracoval jako prodavač u pokladny ve výkupu láhví. Je rozvedený a podruhé se oženil s herečkou Caren Bernstain. Potkali se v New Yorku. Má dceru, kterou můžete vidět při skladbě Tier na Lives aus Berlin. Jmenuje se Khira Li Lindemann, ale není Tillova dcera. Bydlí ve stejném domě v Berlíně jako manager Rammstainů, Emu.
Mezi jeho oblíbené skupiny patří: KISS, AC/DC, BLACK SABBATH. Umí dobře anglicky.Paul Landers
Narození: 9.12.1964 (Berlín)
Místo v kapele: kytara
Předchozí kapela: Feeling B a Die Firma
Narodil se předčasně v 7 měsíci a vyrůstal jako jedináček s matkou a otcem.
Měl problémy se svým nevlastním otcem a proto se v 16-ti letech odstěhoval. Narodil se pod jiným jménem, ale nechal si ho legálně změnit na počest svého otce. Žil s Flakem v Berlíně. Když byl malý chodil na hodiny houslí, klavíru a kytary.
Poslouchá METALLICU, PANTERA a SEX PISTOLS. Má rád kořeněná jídla.Oliver Riedel
Narození: 11.4.1971 (Schwerin)
Místo v kapele: basová kytara
Předchozí kapela: The Inchtabokatebles
Hraje na basovou kytaru už přes 20 let. Jednou pracoval jako štukatér. Hrál taky v jedné houslové kapele. Zdá se být velice plachý a tichý. Je nejmladším členem skupiny Rammstein. Jezdil na surfu a má stateboard. Je proti trestu smrti. Má rád fotografování a sporty.Christoph Schneider
Narození: 11.5.1966 (Berlín)
Místo v kapele: bubny
Předchozí kapela: Die Firma
Vyrůstal se svými 5-ti sestrami, bratrem a svou matkou. Byl druhý nejstarší. Je rozvedený a je silný kuřák. Rád si kupuje drahé věci od návrhářů. Pracoval jako telefonní technik. První bicí soupravu dostal od svého bratra na 14. narozeniny, byly vyrobeny z nádob na odpadky. Hrál házenou. Naučil se velice dobře anglicky z televize a rádia. Nemá rád výšky.
Má rád tvrdou muziku.Christian Flake Lorenz
Narození: 6.11.1966 (Berlín)
Místo v kapele: klávesy
Předchozí kapela: Feeling B
Je velice vzdělaný a inteligentní. Učil se na klasické piano. Pracoval jako dělník. Nejdříve se nechtěl ke skupině přidat, protože je považoval za nudné. Jeho první zaměstnání bylo trafikant. Má dceru, která se jmenuje Annie, ale je rozveden.
 
 

Reklama